Rybník

Klient poptává koupi rybníku. Podmínky: 1 majitel, vlastní přístup, možnost oplocení, pískovec, čistá voda (bude provedena vodní zkouška).

Středočeský kraj Praha-východ Prodej Pozemky Rybníky
Stavební pozemek

Klient poptává koupi stavebního pozemku o rozloze 1 000 m2 a větší. Možné i s domem na pozemku (určený k demolici). Do 20 km od Prahy s dostupností škol a školek.

Středočeský kraj Prodej Pozemky Bydlení
Byt v Praze

Klient poptává koupi bytu. Strategicky by pro něj bylo výhodné, kdyby byl byt v Praze 4 s dobrou dostupností na metro.

Hlavní město Praha Hlavní město Praha Prodej Byty 2+kk, 2+1
Koupě-pozemek,domek,RD k rek.

"Hledáme ideálně pozemek v okolí Brna (cca vzdálenost +/- 30km) případně domeček (novostavba či RD k rekonstrukci). Cena se odvíjí od dané nabídky, ale odhad pozemek cca 3mil (+/-) a RD novostavba kolem 7mil (+/-)"

Jihomoravský kraj Brno-venkov Prodej Domy Rodinný
Koupě RD

Klient shání v okolí Teplic nebo Ústí nad Labem nemovitost. Spočítal jsem s ním bonitu a pohodlně vystačí i na hypotéku kolem 3 800 000 Kč, aby zbytečně nešponoval rozpočet, protože s přítelkyní plánují dítě za 1-2 roky a její příjem spadne. Má našetřeno 100 000 Kč, takže nebude problém složit rezervaci cash. Ideálně chce RD s menší zahradou (do 500 m2), aby se o ní nemusel tolik starat. Na MHD mu nezáleží, protože oba mají auto, ale naopak ocení v okolí školku a školu, aby jednou děcko nemusel daleko vozit. Dům může být i v nižší cenové hladině, pokud je před rekonstrukcí. Důležité je, aby se klient s koupí i případnou rekonstrukcí vešel do max. limitu.

Ústecký kraj Teplice Prodej Domy Rodinný
Byt 1+kk, 1+1, 2+kk

Klientka hledá byt na pronájem v lokalitě Brno - Bystrc, Královo pole, Řečkovice, Žebětín.

Jihomoravský kraj Brno-město Prodej Byty Atypický
Byt 2+kk; 2+1

Klientka poptává byt za Prahou cca do 50km do osobního vlastnictví - ideálně v krátké dostupnosti do Prahy (vlak, autobus)

Středočeský kraj Benešov Prodej Byty Atypický
2+kk, 2+1

Brno - Bystrc, Brno - Žebětín

Jihomoravský kraj Brno-město Pronájem Byty Atypický
3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1

byt v Chropyni

Zlínský kraj Kroměříž Prodej Byty Atypický
RD 4+KK min

Slečna Vránová prodala v Čechách byt a hledá nový ke koupi.

Jihomoravský kraj Brno-venkov Prodej Domy Rodinný
Garsoniera s balkonem

Klientka shání byt přímo v Mladé Boleslavi. Garsonieru s balkonem či předzahrádkou.

Středočeský kraj Mladá Boleslav Prodej Byty Atypický
Zemědělské pozemky

Klient shání zemědělskou půdu.

Středočeský kraj Benešov Prodej Pozemky Bydlení
Koupě Bytu s investičním záměrem

Klient poptává byt na investici. Již má jeden investiční byt v Praze. Financovat chce částečně z vlastích zdrojů a hypotečního úvěru.

Hlavní město Praha Hlavní město Praha Prodej Byty Atypický
RD před rekonstrukcí Mnichovice

Dům před rekonstrukcí Lokalita: Mnichovice Mírně svažitý nebo rovný Orientace nerozhoduje Zasíťovaný nebo dostupnost připojení (kanalizace, elektro, voda) Minimální plocha pozemku 500m2 Cena do 4 000 000kč

Středočeský kraj Praha-východ Prodej Domy Rodinný
Pozemek ke stavbě RD Mnichovice

Poptáváme pozemek k výstavbě RD Lokalita: Mnichovice Mírně svažitý nebo rovný Orientace nerozhoduje Zasíťovaný nebo dostupnost připojení (kanalizace, elektro, voda) Minimální plocha pozemku 500m2 Cena do 3 000 000kč

Středočeský kraj Praha-východ Prodej Pozemky Bydlení
Koupě zahrady na Praze 5

Klietn heldá zahrádku na Praze 5 ke koupi.Hledá nějakou pěknou zahrádku, klidně i v kolonii, nebo malou chatku blízko Prahy 5. Elektriku asi úplně nepotřebuje, ale voda by tam být měla. Chtěli by tam jezdit na víkend grilovat, nějaký ten bazének, třeba, atp. , Cena do 1 milionu +/-. Popřípadě to může být jen přenechání nájmu, nebo tak něco. Co se velikosti týče nemám úplně představu. Cca 100m² může být i větší.

Prodej Ostatní Garáž
Pronájem chaty, zahrádky,...

Hledáme pro naši klientku pronájem chaty, chalupy, zahrady/ mobilheimu v lokalitě cca do 70 km od Prahy. Paní upřednostňuje lokalitu, Nymburk, Lysá nad Labem a okolí. Hledá dlouhodobý pronájem. Cena za měsíční pronájem do 7 000,- Kč.

Pronájem Ostatní Garáž
Byt 2+1 v panelovém domě, min. 58m2

Klientka hledá byt v panelovém domě s výtahem, ne v přízemí, neprůchozí pokoje, s vanou a minimální velikostí 57m2.

Středočeský kraj Mělník Prodej Byty Atypický
Novostavba 3+kk

Klient poptává novostavbu s pozemkem do 1000m2, dům samostatný, přízemní, nízkoenergetický, 3+kk cca 100m2, v obci požaduje veškerou občanskou vybavenost (jedná se o starší manžele) a vzdálenost max. 60km od Prahy.

Středočeský kraj Mělník Prodej Domy Rodinný
2 stavební pozemky vedle sebe

Klient chce koupit 2 stavební pozemky vedle sebe, aby na nich postavil řadový dům. Pozemky chce do vzdálenosti 10 km od Ústí nad Labem. Velikost jedné parcely min. 600 m2

Ústecký kraj Ústí nad Labem Prodej Pozemky Bydlení
Byt 2+1/ 2+kk Praha 4, 8, 9, 10

Poptáváme byt 2+1 (2+kk) nad 42m2 v lokalitě Prahy 4, 8, 9, a nebo 10, v panelovém zatepleném domě, měsíční poplatky max. do 3.500,-Kč, s výtahem. Nechceme suterén a přízemí, byt ideálně po rekonstrukci, popř. v dobrém stavu.

Hlavní město Praha Hlavní město Praha Prodej Byty Atypický