Osobní realitní makléř

Ing. Michal Nižňanský

Kdo jsem?
Především milující manžel, hrdý otec syna, dříč, člověk jako Vy…Rád potkávám nové lidi a poslouchám příběhy, které píše život. Protože chci pomáhat lidem, mám to tak nastavené, mám radost, když spolu vše zvládneme tak, jak si přáli.
Čím se zabývám?
Pomáhám lidem nejen s prodejem jejich nemovitostí, což sám o sobě je velmi náročný proces, ale i v jejich běžném životě s financemi a při správě jejich nemovitostí.
Nedělám všechno úplně sám, v životě máme každý přátele, na které se můžeme spolehnout…Pokud, ale umíme táhnout za jeden provaz a spojit síly výsledek stojí za to.
Jak to dělám?
Používám nejmodernější technologie a profesionály nejen v oblasti prezentace nemovitostí.
Kde?
V Brně, kde mám kancelář a zázemí, ale pomáhám i lidem z mého okolí, kde žiji a kde žije má rodina.
Kdy se můžete ozvat?
Nejlépe hned, někdy se může stát, že promeškáme ten správný okamžik...A vy jste tady protože hledáte pomoc, radu nebo jen informaci jak na to…
Jsem tu pro Vás!
Email nonstop: [email protected] Když hoří piště SMS nonstop. Mobil: 608 029 170
Volejte na mobil od 8:00 hod. do 20:00 hod., když se nedovoláte nevadí, zavolám Vám zpátky.
V kanceláři bývám mezi 9:00 až 17:00 hod., ale starám se o lidi a jezdím i za nimi, je potřeba se tedy domluvit, abyste mě opravdu zastihli.
kvalifikace
Vysoká škola, Miliónový makléř
koníčky
Rybaření
specializace
Domy, byty komerční objekty
Profilové foto
Osobní motto
Dělám reality srdcem a dělám je pro Vás.

Kontaktujte mě

Mobil
608 029 170
Region působnosti
Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Olomouc, Prostějov, Svitavy, Vyškov, Znojmo

Regionální kancelář Brno

Oblastní ředitel
Tomáš Defeld
Telefon
Adresa:
Vídeňská 11
619 00 Brno

Kompletní realitní servis
Financování nemovitosti
Profesionální prezentace
Tržní odhad

Nově prodané nemovitosti

Pronájem Bytu 1+kk 30m2 ve Slavkově u Brna, okr. Vyškov
 
prodáno
Pronájem bytu 1+kk 36 m2 v Bohunicích, okr. Brno-město
 
prodáno
Prodej bytu 1+1 34 m2 v Rosicích
 
prodáno
Prodej rodinného domu 5+kk 110m2 v Lutopecnech, okr Kroměříž
 
prodáno

Co o mně říkají klienti

Ke koupi bytu přes pana Nižňanského mne napadájí jen samá klišé, rychlost, profesionalita vs. lidskost a ochota. Pomohl mi i s financováním a pojištěním což byla úspora času i peněz a dodnes mi nezapomene aspoň jednou za rok zavolat, jestli něco nepotřebuji...či mu zavolám já když potřebuji poradit či pomoc...

Nadstandardních služeb pana Ing. Nižňanského využíváme již čtvrtým rokem a jsme naprosto spokojeni. Ačkoli náš první kontakt byl víceméně náhodný (pan Nižňanský nám byl přidělen jako konzultující finanční poradce serverem srovnávajícím nejvýhodnější hypotéky), již po druhé schůzce jsme věděli, že jeho služeb budeme využívat i nadále. S panem Nižňanským jsme zařídili hypotéku, revidovali portfolio stávajících finančních smluv a produktů, zřídili pojištění nemovitosti, havarijní pojištění a povinné ručení vozidla, životní pojistky, úrazové pojištění i stavební spoření pro dceru. Velice oceňujeme jeho trvající zájem a starostlivost i v případě, kdy zrovna nic nepotřebujeme, setrvalé informování o nových možnostech a výhodách, ale i vysokou míru nasazení bez ohledu na provizní (ne)zajímavost řešeného produktu. Pan Nižňanský nás i po čtyřech letech spolupráce nepřestává překvapovat, co vše je schopen zařídit... Díky jeho profesionalitě, nebývalé péči o klienta, všeobecnému rozhledu a preciznosti s mou paní běžně doporučujeme služby pana inženýra i našim blízkým a rodině, pro které chceme jen to nejlepší.

Koupě nemovitosti přes pana Nižňanského byla velice rychlá a bezproblémová. Prohlídka nemovitosti do které jsme byli zamilovaní již z profesionálních fotografií proběhla ve velmi příjemném až přátelském duchu i když jsme pana Nižňanského viděli poprvé. Preciznost a důkladné vysvětlení u každého kroku se jen tak nevidí ( posuzuji dle předcházející koupě bytu) rovněž jako profesionální a lidský přístup. Za nás maximální spokojenost a 10 hvězdiček.

Se svojí složitou životní situací jsem se obrátila na svého zeťe pana Nižňanského. Složitý prodej mého domu zvládl na jedničku a pomohl mi najít a zajistit nový domov v pro mě krásném a pohodlném bytě. Sama bych to nikdy nezvládla.

Jednání pana Nižňanského a jeho spolupracovníků bylo velmi profesionální, co jsme si domluvili to platilo, vše jasné, stručné a v domluvených termínech. Rychlý a hladký průběh byl díky tomu, že bylo vše dobře připravené a využili jsme i nabídky zprostředkování hypotečního úvěru a pojištění nemovitosti. Výsledkem je byt za rozumnou cenu, dobrá sazba hypotéky a ušetřené spousty hodin zařizování. Rádi jeho služeb využijeme i v budoucnu.

Na základě doporučení jsem svěřil realizaci celkové rekonstrukce mé chaty stavební firmě doporučené panem Nižňanským. Ochota, znalost své profese, preciznost a zejména rychlost realizace mne přesvědčila, že tuto spolupráci budu vždy doporučovat. Cena, včetně mnou navržených víceprací byla rozumná. Osobně jsem snad ještě nezažil, aby 3 zaměstnanci pracovali každý den od rána do večera po dobu 14 dní, poradili si se vším, co jsem si vymyslel a přitom zpracování obdivují všichni návštěvníci.

Naše spolupráce se společností REFIU SERVIS začala před pár lety při koupi domu, následoval prodej chalupy a pronájem bytu. K tomu všemu také samozřejmě patřily služby z oblasti financí - převzetí hypotéky a pojištění. Vše vždy proběhlo naprosto hladce a k naší plné spokojenosti. Když jsme tedy nyní potřebovali prodat byt, volba byla naprosto jasná. V této záležitosti se nám věnoval pan Nižňanský. Vzhledem ke vzdálenosti, ve které se nemovitost nacházela, nám nezbývá než smeknout, jak perfektně vše proběhlo. Pan Nižňanský se postaral o to, aby nás co nejméně zatížil a přinesl nám co největší možný zisk. Co si přát víc? Důvěra, obzvlášť v dnešní době, opravdu znamená hodně. Víme, že kdykoliv budeme potřebovat řešit záležitosti týkající se oblasti realit a financí, s důvěrou se obrátíme na pana Nižňanského.

Když jsem prodával byt, věděl jsem, že Michal dělá v realitách. Nepřemýšlel jsem ani nad nikým jiným. A dobře jsem udělal. Vytknout není co a chválit je asi zbytečné. Míša je borec. Plánuji prodej garáže, volba je jasná...

Když se zpětně podívám na spolupráci s ing. Nižňanským, tak ji považuji za dar z nebe. Bylo to v době, kdy jsme si s manželem pohrávali s myšlenkou koupě bytu. Nebyli jsme si však jistí, jak nejvýhodněji využít naše finančními prostředky. Proto jsme se obrátili na ing. Nižňanského. V průběhu rozhovoru však vyšlo najevo, že dělá také do realitních činností, což nás mile překvapilo. Nejvíce oceňuji to, že nám jeho empatie a odborné rady pomohly nejenom rozhodnout se pro nejvýhodnější nemovitost, ale díky jeho radám jsme dokázali úspěšně vyjednávat o ceně nemovitosti. Spolupráci s jeho kanceláří velmi doporučuji. V budoucnu se na něj určitě obrátím zase.

Kontaktovat makléře