Osobní realitní makléř

Ivana Tremlová

Jsem rodilá mělnická občanka a více, jak 10 let se věnuji realitnímu trhu. Nově jsem před rokem otevřela novou kancelář přímo v centru Mělníka a nyní tvoříme zodpovědný tým profesionálních makléřů, kteří se díky mnohaletým zkušenostem z oblasti realit a financování pustili do podpory a pomoci klientům s prodejem či nákupem nemovitosti v této lokalitě a blízkém okolí. Navíc nejsme ti, co nabízejí pouze zajištění vyřízení financování přes další finanční společnost, ale vše u nás máte pod jednou střechou.

Co to tedy znamená?

Můžete si u nás vybrat či poptat konkrétní nemovitost a přímo my pro Vás navíc vyřídíme kompletní financování s nejnižším úrokem z nabídky všech bankovních sektorů.

Navíc díky spolupráci se stavebními společnostmi pro Vás zajistíme výstavbu nízkoenergetického domu, či u nás můžete poptat i nemovitosti, které připravujeme do výstavby v nejbližším okolí.

Potřebujete poradit a nevíte si rady s nákupem či prodejem nemovitosti? Rádi Vám bez jakýchkoliv závazků poradíme a je na Vás, zda naše realitní a finanční služby využijete. Zavolejte mi či si sjednejte schůzku na naší kanceláři: Pod Vrchem 2986, Mělník 27601.
kvalifikace
Certifikovaná realitní makléřka, oblastní ředitelka realit, hypoteční specialista, zkušenosti z oblasti realit již více jak 10 let, marketing reklama, grafika
koníčky
Rodina, příroda, přátelé a pozitivně naladění lidé, grafické práce
specializace
Výstavba domu na klíč, prodej domu, bytu, prodej a nákup pozemků a developerské projekty
Profilové foto
Osobní motto
Dělám reality jinak - dělám reality především srdcem. Každá nemovitost má svou hodnotu a každá má svého kupce...

Kontaktujte mě

Mobil
773 098 833
Region působnosti
Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Mladá Boleslav, Mělník, Praha-východ, Praha-západ, Semily, Česká Lípa

Regionální kancelář Mělník

Oblastní ředitel
Ivana Tremlová
Telefon
Adresa:
Pod vrchem 2986
276 01 Mělník

Kompletní realitní servis
Férová spolupráce
Financování nemovitosti
Právní servis zdarma
Profesionální prezentace
Efektivní inzerce
Poptávky nemovitostí

Nově prodané nemovitosti

Pronájem podkrovního bytu 3+kk s terasou, 117m2, Fibichova, Mělník centrum
 
prodáno
Byt 2+kk v OV 44m2, ul. Veslařská, Mělník
 
prodáno
Pronájem 2+kk/L, 50m2, 3NP ul. Pod Vrchem, Mělník
 
prodáno
Podnájem 3+kk/L ul. Pod Vrchem 2987, 1 patro, 77 m2 Mělník
 
prodáno

Co o mně říkají klienti

Děkuji moc za vřelý a úspěšný přístup p.Tremlové a p. Burešové, že vše po těch útrapách obě zvládli dotáhnout do zdárného konce. Jsem s nimi spokojena a v budoucnu vše budu řešit pouze s těmito lidičkami. Určitě doporučuji.

Moc děkujeme za pomoc s vyřízením hypotéky. Neměli jsme to vůbec snadné, ale s velkou ochotou nám paní Tremlová vše pomohla vyřídit. A vše se dotáhlo do úspěšného konce. Určitě doporučuji.

S paní Tremlovou mi bylo potěšením spolupracovat. Velmi milá, příjemně komunikativní, velmi schopná a spolehlivá. Doporučuji.

Paní Ivana Tremlová, jako realitní makléřka a poradce, poskytovala celou dobu profesionální práci a vystupování. Flexibilní k dispozici, pružná a nápomocná.

Zprostředkování koupě pozemku a následné výstavby rodinného domu. Byli jsme naprosto spokojeni s profesionálním a lidským přístupem. Finpos a hlavně paní Tremlovou můžeme vřele doporučit.

Velice příjemné jednání, produkty na míru klientovi. Moc děkuji za jejich doporučeni. I nadále budu ráda, když mi paní Tremlová bude pomáhat s poradenství ve financích.

Kontaktovat makléře