Cena: 10 090 000 Kč
Benátky nad Jizerou II - Benátky nad Jizerou , Mladá Boleslav

Rádi bychom Vám představili exkluzivní projekt obklopený přírodou Residence Benátky, který najdete v klidné prostředí města Benátky nad Jizerou - přímo v Golf resortu - Apartment Golf Paradise. Jedinečný projekt navržený na míru architekty pro golfové prostředí nabízí 50 moderních dřevostaveb rozdělených do třech velikostních kategorií S, M a L. Domy byly navrženy tak, aby svým designem co nejvíce korespondovaly s okolní přírodou. Energeticky úsporné domy berou ohled na životní prostředí a také na náklady na bydlení. Nyní Vám představuji dům v kategorii M, který disponuje užitnou plochou 113,3 m2 o dispozici 4kk. Standardy: okna - plastový moderní profil - DECEUNINCK elegante, izolační trojskla fasáda omítka - EPS zateplovací systém 160-200 mm / fasáda dřevo - tepelně zpracovaná borovice - thermowood vytápění a chlazení tepelným čerpadlem, příprava na FVE Lokalita projektu Bydlení Golf Benátky představuje velmi klidné a příjemné místo v areálu golfového hřiště a dojezdové vzdálenosti 22 minut od Prahy.
 Areál golfového hřiště je vybaven restaurací a kompletním zázemím. V letech 2024 - 2025 je v plánu modernizace restaurace a rozšíření zázemí o wellness (vířivky, sauny, bazén).
 Město Benátky nad Jizerou zajišťuje veškerou občanskou vybavenost. Najdete zde mateřskou školu, tři základní školy, polikliniku, restaurace, obchody a mnoho dalšího vyžití. V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o prohlídku vzorového domu mě neváhejte kontaktovat. Rádi Vám také pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru za těch nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Parametry nemovitosti

ID zakázky
890/RZ/141  
Kategorie
Domy  
Vlastnictví
Osobní  
Typ
Prodej  
Podkategorie
Rodinný  
Stav objektu
Novostavba  

Ostatní parametry

Budova
Dřevěná  
Velikost
4 pokoje  
Typ domu
Přízemní  
Počet podlaží
1  
Umístění
Klidná část obce  
Poloha domu
Samostatný  

Vybavení

Voda
Dálkový vodovod  

Jakub Dobřenský

Mobil: 730 950 895

Regionální kancelář Praha

Adresa: Na Strži 65,  140 00, Praha

Kontaktovat makléře