Osobní realitní makléř

Jolana Šturchová

Jsem prostředníkem mezi vašimi sny a skutečností.
S odborností, trpělivostí a laskavou péčí ve mně najdete lidskou manažerku, realitní makléřku, finanční poradkyni a pojišťovací poradkyni pro všechny rodiny, jednotlivce, podnikatele i firmy.
kvalifikace
Masarykova univerzita - sociální studia, dosažený titul Bc. Certifikace: realitní zprostředkování, investiční zprostředkování, zprostředkování úvěrů, zprostředkování veškerého pojištění, včetně velkých rizik, manažerská cesta, pozitivní leadership, náborové tréninky, adaptační kurz
koníčky
Děti, hudba, příroda, pohyb, lyžování, cestování, psychologie, energetické čištění prostoru
specializace
Specializuji se na 100% servis klientovi v oblasti finační bilance, realit, financí, investic a pojištění
Profilové foto
Osobní motto
Vždy existuje cesta změnit svůj život k lepšímu

Kontaktujte mě

Mobil
602 167 499
Region působnosti
Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Jihlava, Kroměříž, Olomouc, Třebíč, Uherské Hradiště, Vyškov, Znojmo

Regionální kancelář Brno

Oblastní ředitel
Jolana Šturchová
Telefon
Adresa:
Durďákova 1786
613 00 Brno

Kompletní realitní servis
Férová spolupráce
Financování nemovitosti
Právní servis zdarma
Profesionální prezentace
Efektivní inzerce
Poptávky nemovitostí
Tržní odhad

Nově prodané nemovitosti

Moderní byt 3+1 v Borkovanech, skvělá dostupnost do Brna
 
prodáno
Pěkný vesnický dům 3+1 v malebné obci Borkovany
 
prodáno
Prodej podsklepeného domu 4+1 se zahradou, Břeclav ulice Čechova
 
prodáno
Rodinný dům s třemi byty a obchodním prostorem v centru Břeclavi
 
prodáno

Co o mně říkají klienti

Jestliže hledáte člověka na prodej nemovitosti či čehokoli jiného, pani Šturchová je ten správný člověk. Příjemné vystupování, jakákoli pomoc, to vše vám na 100% poskytne. Velká spokojenost.

NEJLEPŠÍ poradce kterého mohu doporučit . Poradce, který se Vám 100% věnuje. Vše potřebné zjistí a zajisti a je s Vámi od začátku až do úspěšného ukončení Vaší záležitosti. Doporučuji

Pokiaľ hľadáte ľudskosť a profesionalitu, tak pani Šturchová skĺbila tieto vlastnosti a bude tým správnym partnerom pre Vás.

Pani Šturchová je milá, ochotná a profesionálna. Určite doporučujem ak potrebujete poradiť napr. s hypotékou.

Perfektní individuální přístup při řešení hypotéčního úvěru. Skvělá komunikace a odbornost. Mohu jedině doporučit.

Pokud potřebujete poradit s pojištěním, můžu paní Šturchovou doporučit

Perfektní profesionální přístup, analýza přání a potřeb, návrh řešení s podrobným vysvětlením všech detailů. Prostě kompletní služby, které ve své bance nenajdete. Já Jolanku můžu jen doporučit.

Skvělá poradkyně, perfektní práce, milá, vstřícná, pomáhající.

Jolana je profík na svém místě. Má skvělý přehled, dokáže poradit a lidsky se vcítit do aktuální situace klienta. Líbilo se mi, že jsem nebyla jenom položka v seznamu a subjekt výdělku. Opravdu se zaměřila na mé potřeby a to, aby finanční plán byl pro mě výhodný.

Paní Šturchová je excelentní finanční poradkyně, pro kterou je důležité především to, aby měl klient to nejlepší řešení! Jsem naprosto spokojená, neboť vždy vymyslela i nemožné a já tedy vím, že jsem v těch nejlepších rukou. Navíc je to úžasný člověk, který svou práci dělá srdcem! Moc děkuji za vše!

Děkuji paní Šturchové za velmi dobře odvedenou práci co se týče prodeje nemovitosti. Ochota, vstřícnost a velmi milé vystupování. Byl jsem a jsem s jejími službami velice spokojen. Ještě jednou děkuji. Wagner

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní Jolaně Šturchové za zprostředkování a prodej domu. Za její vždy profesionální, vstřícný a lidský přístup. Dále za vyřízení hypotéky při následné koupi nemovitosti. Paní Jolana mě vždy poskytla velmi cenné rady také ve finančních záležitostech. Je to dáma s velkým srdcem a svou práci dělá velmi poctivě. Byla jsem z naší spolupráce nadšena a velmi spokojena.

Empatie, ochota, trpělivost, naslouchání a velké srdce, to jsou domény Jolany Šturchové. Krom toho, že svoji práci odvede na jedničku, tak Vás ještě nabije pozitivní energií.

Paní Šturchová prodávala dceři byt. Prodej byl extremně komplikovaný a vyžadoval spoustu troělivosti a znalostí. Znovu musím paní Šturchové poděkovat za její vedení prodeje. Byla neuvěřitelně vstřícná, profesionálně zdatná ,příjemná a vytrvalá. Děkuji Tauberová

Jolanu mohu všem, s klidným svědomím, doporučit. Znám jí už dlouhá léta a vždy se na ní dá spolehnout a nejen jako na profesionála, ale i kolegu, přítele a člověka. Svojí práci dělá s láskou a skutečným zájmem o klienta. A to, že jí ta práce skutečně baví, je z mého pohledu to NEJ.

Poznal jsem již mnoho poradců. Většina splnila svojí práci, jak měla - dobře poradili. Ale Jolana je skvělý, empatický člověk, který nejen úžasně a odborně vede člověka ve světě financí. Ale hlavně její lidský přístup a neskutečný přehled ve financích a lidských vztazích její práci posouvá úplně na jiný level. Děkuji, za takového člověka.

V pracovním procesu jsem necelých 30 let. Měla jsem hodně manažerů, ale až s Jolanou jsem poznala svoji hodnotu. Dává mi pocit, že nejsem pracovní síla, ale člověk na stejné úrovni. Tak spokojená jako nyní pod jejím vedením jsem ještě nebyla. Jolana je především žena s velkým Ž a nedává pocit manažer/podřízený. Děkuji za takovou šéfovou!!

Jolanu mohu doporučit jako odborníka, který dokáže najít optimální řešení pro každou situaci, která se týká financí. Ať jde o výběr banky, řešení hypotéky, nebo investici, Jolana mi vždy poradila dobře. Doporučuji, vyzkoušejte!

Kontaktovat makléře