Prodej Bytu 3+kk v Rodinově

Hledáte ideální bydlení pro svou rodinu v malebném a klidném prostředí? Nabízíme vám jedinečný atypický byt 3+kk v obci Rodinov, který se nachází pouhé 3 km od Kamenice nad Lipou. Tento cihlový byt je situován ve druhém patře menšího bytového domu a prošel kompletní rekonstrukcí, což vám zajistí bezproblémové nastěhování bez nutnosti jakýchkoliv investic do úprav.

Dispozice bytu tvoří prostorná kuchyň s moderními vestavěnými spotřebiči, světlý obývací pokoj s netradičním členěním, ložnice, dětský pokoj a koupelna se zděným jádrem. Celková užitná plocha bytu činí 68 m² a k dispozici máte také prostorný sklep o velikosti 10 m². Garáž je součástí domu, což oceníte zejména v zimních měsících.

Obec Rodinov je obklopena krásnou přírodou, ideální pro cykloturistiku či procházky. Klidné prostředí s čistými společnými prostory a malým počtem sousedů vytváří příjemný komunitní duch. V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost včetně škol, obchodů a lékařů.

Vlastnický stav bytu je družstevní, což znamená stabilní a fungující bytové družstvo s nízkými měsíčními náklady. Byt je k dispozici okamžitě po dohodě, ideální pro ty, kdo hledají rychlé a bezstarostné bydlení.

Tento atypicky řešený byt v Rodinově je skvělou alternativou k drahým městským nemovitostem a nabízí klid a pohodlí venkovského života. Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes!


Parametry nemovitosti


ID zakázky

1035/RZ/18

Kategorie

Byty

Vlastnictví

Družstevní

Typ

Prodej

Podkategorie

3+kk

Stav objektu

Dobrý

Ostatní parametry


Budova

Cihlová

Počet podlaží

3

Umístění podlaží

2

Okolní zástavba

Obytná

Umístění

Klidná část obce

Výtah

Ne

Bezbariérový přístup

Ne

Vybavení


Voda

Dálkový vodovod

Komunikace

Asfaltová

Elektřina

230V

Topení

Ústřední tuhá paliva

Doprava

Autobus, Silnice

3145000
Cena
68
Plocha m2

Martin Jenšík

Mobil: 777 160 793

Regionální kancelář Vlašim

Adresa: Žižkovo nám. ,  258 01, Vlašim

Kontaktovat mě