Osobní realitní makléř

Michal Vyhnálek

Svým klientům se věnuji od A - Z a to s ohledem na jejich potřeby, požadavky .
Nezastávám názor pouze prodávat, ale spíše rozebrat situaci a pak se rozhodnout jak postupovat.
Miluji aktivity týkající se prodeje - přípravě nemovitostí, renovací a rekonstrukcí, časovému plánování, které vedou k stanovenému cíli.
Podávám zpětnou vazbu, osobní názor i v případě, že se obchod nevyvíjí dle představ.
Jsem upřímný, nehledám výmluvy a neslibuji vzdušné zámky.
Exkluzivně zajišťuji celý proces.
Já navrhuji, plánuji a vy budete schvalovat, podepisovat.
kvalifikace
Realitní manažer, studuji MBA European Institute of Business Studies
koníčky
Vzdělávání, rozvoj, koučink, focení, aranžmá interierů, historický šerm, bojová strategie
specializace
Prodej nemovitostí
Profilové foto
Osobní motto
Moji klienti se starají o podpisy, odsouhlasení strategie. O vše ostatní se postarám já osobně.

Kontaktujte mě

Mobil
732 212 628
Region působnosti
Benešov, Hlavní město Praha, Kladno, Kolín, Mladá Boleslav, Praha-východ, Praha-západ, Tábor

Regionální kancelář Praha

Oblastní ředitel
Michal Vyhnálek
Telefon
Adresa:
Neustupného 1842
155 00 Praha

Kompletní realitní servis
Férová spolupráce
Financování nemovitosti
Profesionální prezentace

Nově prodané nemovitosti

Prodej chaty 43m², pozemek 1 653 m²
 
prodáno
Rodinný dům, Votice
 
prodáno
Prodej bytu 3KK, Praha 5, Bellušova
 
prodáno
Pronájem bytu 3+kk (65m2), Praha ulice Lečkova
 
prodáno

Co o mně říkají klienti

Dobrý den pane Vyhnálek, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje bytu. Váš přístup byl velice profesionální a přitom lidský a vstřícný. Celou transakcí jste nás od nafocení, nabídky, přes podpis smluv až do předání bytu provázel a instruoval jak bylo potřeba. Podal jste nám spoustu užitečných rad. Svou práci jste provedl naprosto precizně a k naší plné spokojenosti. Můžeme Vás jen a jen vřele doporučit. V případě potřeby bychom se na Vás určitě s důvěrou znovu obrátili. Velice Vám děkujeme.

Jelikož jsem již nemovitost prodával, i kupoval, tak jsem věděl kolik je s tím práce a co vše je třeba zařídit. Proto jsem oslovil pana Michala Vyhnálka, jelikož jsem na něj měl dobré reference. Zvládl zařídit vše od inzerce, přes právní služby, až po převod energií, čímž mi uspořil mnoho času a nervů. Vše bylo vyřízeno rychle a profesionálně a chata se prodala za více, než bylo mé očekávání. Proto ho mohu vřele doporučit.

Pán Vyhnálek sa mi ako realitný maklér veľmi osvedčil. V čase, keď som hľadala byt, ktorý by mi po všetkých stránkach vyhovoval, som mala možnosť stretnúť sa s mnohými realitnými maklérmi. Často ich prístup nebol podľa mojich predstáv. Keď som sa skontaktovala s pánom Vyhnálkom, naša spolupráca bola od začiatku výborná. Vo veľmi krátkom čase a bez zbytočného zdržiavania som od neho získala informácie, ktoré som potrebovala. Poskytnuté informácie boli pravdivé, konkrétne, presné, bez prikrášľovania alebo zatajovania. O tom som sa aj sama presvedčila pri osobnej prehliadke bytu. Veľmi musím oceniť aj jeho dochvíľnosť, časovú flexibilitu a ochotu dohodnúť si stretnutia aj vo večerných hodinách. Svojím profesionálnym prístupom, férovosťou a úprimnosťou si pán Vyhnálek získal moju dôveru. Ďakujem mu za spoluprácu a poskytnuté služby. Jeho práce a toho, s akou energiou ju vykonáva si veľmi cením.

Pana Vyhnálka jsem oslovila na základě osobního zkušenosti a důvěry, kterou u mě měl z předešlých let. V té době pan Vyhnálek ještě pracoval pro RK Fincentrum Reality. Od pana Vyhnálka jsem potřebovala prodat byt, ve kterém jsem bydlela, a zároveň najít nový byt ke koupi. Vůbec jsem netušila, kolik toho bude na práci, kolik lidí se do tohoto zapojí a kolik času vše zabere. Na starém bytu, bylo předkupní právo městské části a zástvaní právo banky. Pan Vyhnálek prováděl prohlídky, nabízel byt, zapojil své kontakty a oslovil i jiné kolegy z realitního prostředí. Po několika prohlídkách se již rýsoval prodej za nižší cenu, ale v té chvíli se ozval p. Vyhnálkovi jiný kolega s klientem, který by rád koupil byt za inzerovanou cenu s tím, že by nákup probíhal na hypotéční úvěr. Tato podmínka nebyla překážkou a mohlo se začít s řešením všech potřebných podkladů. Pan Vyhnálek mi mezi tím také vyhledával a nabízel byty k nákupu. Objel se mnou cca šest bytů. Jeden z nich splňoval 90% všech mých podmínek, které jsem od nového bytu očekávala. Tento byt se nám zamlouval, a tak pan Vyhnálek začal řešit s nabízejcí RK CHyrš podmínky. Po dohodě s nabízející RK dojednal i nižší rezervační zálohu. Také jsem kupovala byt na částečnou hypotéku. Penize z prodeje starého bytu měly přejít na koupi nového. Vše vypadalo dobře a já si dodnes vážím ochoty a trpělivosti pana Vyhnálka. Bohužel kupující na můj starý byt a jeho finanční poradce se špatně domluvili (to píši velice slušně) a hypotéka nebyla dokončena řádně. Nevíme, kdo přesně byl nebo nebyl na vině. Toto p. Vyhnálek zjistil skoro až po měsíci oddalování ze strany finančního poradce kupujícího, který i ujišťoval, že je vše v pořádku, a to i písemnou cestou. Zapomněla jsem zmínit, že díky ujištování tohoto finančního poradce, že je vše v pořádku, jsme sepsali kupní smlouvu na koupi nového bytu. Tím pádem podmínky týkající se nového bytu = sankce nedodržení domluvených plateb. Díky tomuto oddalování mi hrozilo velké penále u RK Chirš. Tímto bych chtěla poděkovat za ochotu, se kterou mi vyšli vstříc. Celá komunikace probíhala přes pana Michala Vyhnálka, který musel dokomunikovat hypotéční úvěr kupujícímu na můj starý byt. Komunikoval s právníky, i finanční poradkyní Petrou Ságnorou, která nám velmi pomohla svými kontakty, ochotou a trpělivostí. Zpětně vidím, že bych to sama nezvládla, a možná že bych přišla jak o starý, tak i o nový byt. Nyní již bydlím, a jsem velice spokojená. Užívám si zahrádky a nový byt už si pomalu dokončuji. Ještě jednou Vám děkuji, pane Vyhnálku, že i nad rámec svých povinností (také díky svým zkušenostem, profesionálnímu, férovému a upřímnému přístupu), jste dokončil celý prodej a nákup. Velice ráda Vás doporučím svým známým

Kontaktovat makléře